Parashikimi i motit për ditën e enjte

Shqipëria

Parashikimi i motit për ditën e enjte

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 07:36
Foto ilustrim

Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në relievet malorë.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi maksimale deri në 12 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat