Pamje të frikshme në Shqipëri! Zjarri arrin pranë banesave

Shqipëria

Pamje të frikshme në Shqipëri! Zjarri arrin pranë banesave

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 22:48
Orikum

Në Orikum flakët anës kodrës që sa vijnë dhe po agravohen më shumë afër banesave.

E gjithë zona është bërë portokalli nga flakët e mëdha që po përparojnë,

Ndërsa në zonë nuk duket asnjë zjarrfikëse, as helikopterë që fikin zjarrin me ujë apo rërë.

Një situatë e ngjashme me atë apokaliptike, pamje të cilat ishim mësuar t’i shihnim vetëm në qytete jashtë Shqipërisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat