U ndje keq teksa po pushonte, i ndodh më e keqja turistit nga Prizreni në Shëngjin

Shqipëria

U ndje keq teksa po pushonte, i ndodh më e keqja turistit nga Prizreni në Shëngjin

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 15:16
Foto ilustrim

Mësohet se rreth orës 13:00,  68 vjeçari me ininciale I.TH, banues në Prizren, është ndjerë keq teksa po pushonte në plazhin e Shëngjinit.

Menjëherë ai është dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës ku fatkeqësisht ka humbur dhe jetën.

Dyshimet e para janë se 68 vjeçari ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat