Moti nesër bën kthesën e madhe

Shqipëria

Moti nesër bën kthesën e madhe

Më: 4 shtator 2021 Në ora: 19:37
Foto ilustrim

E diela e parë e shtatorit nuk parashikohet një ditë e mirë për plazh.

Jugu dhe juglindja e Shqipërisë nga shërbimi “Meteoalb” parashikohet të përfshihen nga reshjet. Me shi pritet të nisë edhe java e ardhshme në disa zona të vendit.

Ndërkohë vlerat e termometrit parashikohet të bien me dy gradë celcius.

Mesditën e së dielës problematike parashikohet edhe era e cila sipas shërbimit “Meteoalb” pritet të sjellë det të trazuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat