Policia dhe FNSH me kontrolle për armë në Vlorë

Shqipëria

Policia dhe FNSH me kontrolle për armë në Vlorë

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 20:59
Policia e Shqipërisë

Efektivë të shumtë policisë dhe ndërhyrjes së shpejtë kanë zbarkuar në një bar në rrugën Transballkanike në Vlorë.

Mësohet se ata kanë pasur njoftimi se tek ky lokal ka qenë një person në kërkim dhe persona që mbanin armë.

Kontrolle janë bërë për armëmbajtje pa leje si dhe persona në kërkim.

Aksioni do të vijojë në gjithë qytetin në vendet që janë të dyshimta dhe që mund të gjenden të tillë persona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat