Aksident i frikshëm në aksin Librazhd-Elbasan, makina kthehet përmbys

Shqipëria

Aksident i frikshëm në aksin Librazhd-Elbasan, makina kthehet përmbys

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 17:22
Foto nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Elbasan.

Për pasojë është kthyer përmbys një makinë.

Mbetet e paqartë nëse ka persona të lënduar, ndërsa pranë mjetit shihen dy të moshuar që po nxjerrin rroba nga automjeti.

Nga aksidenti, është bllokuar një korsi e rrugës dhe në vendngjarje ka mbërritur policia për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat