Çupi tregon lëvizjen strategjike që ka bërë Berisha për të fshehur pasurinë e tij, pas shpalljes ‘non grata’

Shqipëria

Çupi tregon lëvizjen strategjike që ka bërë Berisha për të fshehur pasurinë e tij, pas shpalljes ‘non grata’

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 11:22
Frrok Çupi

Analisti Frrok Çupi bëri një deklaratë të fortë sot në emisionin ‘Breaking’ për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Çupi tha se pasuria e Berishës është e shpërndarë në disa duar.

“Pasuria e Berishës është shpërndarë në disa duar private, fshatarësh e familjarësh të tij.

Sapo mori bombën nga SHBA, fytyra e tij ishte e shkallmuar. E tërë familja e tij po mendonte se ku të çonte thasët me para", tha Çupi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat