Policia sqaron dinamikën: Si nisi sherri dhe u vra me thikë 28-vjeçari

Shqipëria

Policia sqaron dinamikën: Si nisi sherri dhe u vra me thikë 28-vjeçari

Më: 5 nëntor 2021 Në ora: 22:10
Foto ilustrim

Policia e Elbasanit ka dhënë informacionin e parë zyrtar lidhur me vrasjen që ndodhi mbrëmjen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:50, në lagjen “Qemal Stafa”, pas një konflikti mes dy vëllezërve dhe disa personave të tjerë, që është përshkallëzuar dhe për pasojë dy vëllezërit janë plagosur me thikë.

Si pasojë e plagëve të marra njëri prej vëllezërve Florenc Kovaçi rreth 28 vjeç ndërroi jetë ndërsa vëllai tjetër Mikel Kovaçi 19 vjeç ndodhet në spital.

Gazetari i ABC, Aldo Kozarja mësoi se shkak i sherrit ka qenë një vajzë. Shërbimet e policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e autorëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat