Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, dy persona të lënduar rëndë

Shqipëria

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, dy persona të lënduar rëndë

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 00:02
Foto ilustrim

Elbasan, në orët e vona të mbrëmjes së Premte dy automjete janë përfshirë në një aksident,  dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë.

Aksidenti sipas burimeve zyrtare ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

Nuk janë të qarta shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa dy të plagosurit janë transportuar në repartin e kirurgjisë në spitalin e Elbasanit.

Sipas burimeve spitalore gjendja e tyre është e stabilizuar dhe pa rrezik për jetën.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat