35-vjeçari bën për spital babanë e moshuar

Shqipëria

35-vjeçari bën për spital babanë e moshuar

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 15:04
Foto ilustrim

Mandi Prifi 35-vjeç është shoqëruar nga policia e Elbasanit pasi ka dhunuar të atin 67-vjeçar.

Burime bëjnë me dije për ABC se i moshuari është dërguar në spitalin kirurgjik të Elbasanit ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka ndërhyrë në kohë duke bërë të mundur shoqërimin e 35-vjeçarit. 

Ndaj tij tashmë rëndon akuza për dhunë në familje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat