46-vjeçar në Peqin i shkon në shtëpi ish-gruas, pasi e rreh i thyen dhe makinën

Shqipëria

46-vjeçar në Peqin i shkon në shtëpi ish-gruas, pasi e rreh i thyen dhe makinën

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 11:30
Fot

Një 46-vjeçar me iniciale R.T. në Peqin është arrestuar nga policia pasi ka ushtruar dhunë ndaj ish gruas dhe i ka dëmtuar automjetin.

Në momentin e arrestimit, ai ka kundërshtuar punonjësit e policisë.

“Arrestohet në flagrancë 1 shtetas, për veprat penale “Dhuna në familje”, “Shkatërrimi i pronës” dhe “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Peqin arrestuan në flagrancë shtetasin R. T., 46 vjeç, banues në fshatin Shezë, Peqin, pasi për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëshortes së tij dhe i ka dëmtuar automjetin, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e Policisë gjatë shoqërimit në ambientet e Policisë”, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat