Nisin reshjet e borës, zbardhet Dardha

Shqipëria

Nisin reshjet e borës, zbardhet Dardha

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 09:36
Dardha

Nisin reshjet e borës.

Ditën e sotme, për shkak të përkeqësimit të motit dhe uljes së temperaturave, në juglindje të vendit kanë nisur reshjet e para të borës.

Reshjet janë regjistruar në pikën turistike të Dardhës.

Ndërkohë, mësohet se ka nisur punë nga borëpastrueset për të shmangur problemet në rrugë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat