109-vjetori i Pavarësisë, Rama zgjedh mënyrën speciale për të uruar shqiptarët

Shqipëria

109-vjetori i Pavarësisë, Rama zgjedh mënyrën speciale për të uruar shqiptarët

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 08:47
Edi Rama

Këtë mëngjes Kryeministri Edi Rama është zgjuar me një urim për 109 vjetorin e Shqipërisë.

Postimin e tij në Facebook për ditën e flamurit, kryeministri e ka shoqëruar me disa fotografi të stemës së aeroportit të Vlorës i cili po ndërtohet,

“Mirëmëngjesi, gëzuar 28 Nëntorin”, shkruan ai.

Rama pritet që ditën e sotme të vizitoi aeroportin e Vlorës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat