Zjarr në një banesë në Gjirokastër, një 18-vjeçare në gjendje të rëndë

Shqipëria

Zjarr në një banesë në Gjirokastër, një 18-vjeçare në gjendje të rëndë

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 21:52
Foto ilustrim

Në një banesë në Derviçan të Gjirokastrës ka rënë zjarr.

Në banesë në momentin që janë shfaqur flakët kanë qenë dy persona. Kryefamiljari dhe e bija.

Vajza është 18 vjeç dhe momentalisht është në gjendje të rëndë në reanimacion.

Nga pamjet e siguruara nga vendi i ngjarjes shihet një numër i madh qytetarësh që janë grumbulluar jashtë një banese private.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat