Aksident në qendër të qytetit, shoferi përplas këmbësorin dhe arratiset

Shqipëria

Aksident në qendër të qytetit, shoferi përplas këmbësorin dhe arratiset

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 21:38
Foto ilustrim

Mjeti përplas këmbësorin në qendër të Fierit.

Një drejtues automjeti duke kaluar semaforin ka përplasur një kalimtar.

Ai është dërguar menjëherë në spitalin e qytetit dhe sipas burimeve ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shkak mendohet kalimi i 2-anshëm ku ka përparësi kalimtari dhe automjeti.

Shoferi u largua nga vendngjarja por është identifikuar nga policia.

Uniformat blu ndodhen në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkakun e vërtetë të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat