Rama poston një foto magjike me dëborë: Dhjetor të paqtë

Shqipëria

Rama poston një foto magjike me dëborë: Dhjetor të paqtë

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 09:31
Fotografia e publikuar nga Edi Rama

Ditën e djeshme postoi disa pamje magjike nga Valbona e mbuluar me dëborë.

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm është ndalur sërish tek dëbora.

Përmes një fotoje me dëborë Rama ka uruar të gjithëve një muaj të paqtë.

“MIRËMËNGJES dhe në këtë ditë të parë të dimrit zyrtar, ju uroj një dhjetor të paqtë në rrugën e mbylljes së vitit”, shkruan Rama. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat