Selami merr vendimin drastik

Shqipëria

Selami merr vendimin drastik

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 20:51
Eduart Selami

Ish-kryetari i PD-së, Eduart Selami komentoi zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike.

Selami ka marrë një vendim drastik.

Ai ka mohuar një rikthim tjetër në PD.

“Jo. Interesi im është që të shikoj Shqipërinë që të përparojë.Unë mendoj që kontributi im i takon së kaluarës. Kam parë aty mjaft të rinj dhe të reja që do ta çojnë Shqipërinë aty ku duhet”, tha ai për Zërin e Amerikës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat