Mat/ Rrahën barbarisht nusen, arrestohet burri dhe vjehrri i 19-vjeçares

Shqipëria

Mat/ Rrahën barbarisht nusen, arrestohet burri dhe vjehrri i 19-vjeçares

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 13:15
Foto ilustrim

Policia e Matit ka vënë në pranga një 29-vjeçar dhe babain e tij 57-cjeçar, pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj nuses 19-vjeçare.

Raportohet se si pasojë e dhunës e reja ka marrë dëmtime në trup.

“Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat, u arrestuan në flagrancë shtetasit D. Z., 29 vjeç, dhe B. Z., 57  vjeç, banues në Burrel, pasi në banesën e tyre në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë ushtruar dhunë fizike ndaj 19-vjeçares,  duke i shkaktuar dëmtime në trup”, njofton policia.

Materialet procedurale në ngarkim të shtetasve të lartpërmendur i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Mat për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat