Zi në familjen e deputetit demokrat, Xhelal Mziu humb njeriun e shtrenjtë

Shqipëria

Zi në familjen e deputetit demokrat, Xhelal Mziu humb njeriun e shtrenjtë

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 23:53
Xhelal Mziu

Deputeti demokrat Xhelal Mziu ka humbur të vëllanë. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes një statusi në rrjetet sociale.

Ai shprehet se ceremonia mortore do të bëhet nesër në varrezat e Sharrës.

“Me hidhërim të thellë njoftoj për ndarjen e parakohshme nga jeta të vëllait tim Rasim Rahman Mziu.  

Ceremonia mortore bëhet nesër ditën e shtunë, me datë 04.12.2021, në orën 14:00 në varrezat e Sharrës. Pritja bëhet në rrugën e Arbërit, Kodër Kamëz (pranë Universitetit Bujqësor)”, shkruan Xhelal Mziut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat