Nga shirat lokalë te erërat mesatare, parashikimi i motit

Shqipëria

Nga shirat lokalë te erërat mesatare, parashikimi i motit

Më: 5 janar 2022 Në ora: 07:03
Foto ilustrim

Ditën e sotme priten reshje të dobëta shiu në qarqet Shkodër dhe Lezhë, ndërsa në qarqet e tjerë nuk priten reshje.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

Në bregdet: 10 / 18 °C

Në vendet e ulëta: 7 / 16 °C

Në vendet malore: 4 / 13 °C

Sot pasdite dhe nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat