Pamje tmerruese/ Shihni si është dhunuar nga njerëzit e Bashës kryetari i PD në “Kombinat”

Shqipëria

Pamje tmerruese/ Shihni si është dhunuar nga njerëzit e Bashës kryetari i PD në “Kombinat”

Më: 8 janar 2022 Në ora: 14:29
Pamje nga protesta

Personi që shihni në foto është kryetari i grupseksionit të Partisë Demokratike në “Kombinat” të Tiranës, Alban Hoxha.'

 Ai është dhunuar nga njerëzit e Lulzim Bashës brenda selisë së PD-së.

Foto është shpërndarë në rrjetet sociale.

Image
Kryetari i PD në “Kombinat”

Vec dhunës nga brenda selisë së PD-së është hedhur edhe gaz lotsjellës për larguar protestuesit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat