Reagon Bregu pas dhunës në kampin blu: Më kurseni komentet “po ti ku je”

Shqipëria

Reagon Bregu pas dhunës në kampin blu: Më kurseni komentet “po ti ku je”

Më: 8 janar 2022 Në ora: 16:55
Majlinda Bregu

Ish-deputetja dhe ministre në kohën e qeverisjes së Sali Berishës, Majlinda Bregu reagoi pas protestës së dhunshme në selinë e PD-së duke u shprehur se shkatërrimi i partisë ka vite që ishte projekti më i qartë politik.

“Ah sa keq! Ah sa keq! Dhe më kurseni komentet “po ti ku je”, që të mos them përsëri se shkatërrimi i PD-së ka vite që ishte projekti më i qartë politik!

“Te porta e parajsës zhvillohet ky dialog, midis heroit tonë kombëtar, Skënderbeut dhe djallit, që sapo ka mbërritur në tokë nga një udhëtim i gjatë plot lajme:

Skënderbegu” Si janë pra shqyptarët dhe Shqypnia?

Djalli: Si janë? Si i don armiku!

“Nën hajat të Parrizit- Gjergj Fishta”, shkruan Bregu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat