Sali Berisha ende duke u marrë në pyetje nga Prokurorët, mbërrin për të dëshmuar edhe Flamur Noka

Shqipëria

Sali Berisha ende duke u marrë në pyetje nga Prokurorët, mbërrin për të dëshmuar edhe Flamur Noka

Më: 13 janar 2022 Në ora: 12:19
Flamur Noka

Me dy gishtat lart para kamerave, deputeti Flamur Noka mbërriti në Prokurorinë e Tiranës rreth orës 12:00 për të dëshmuar për protestën e dhunshme të datës 8 Janar në selinë blu.

Noka u fut në ambientet e Prokurorisë kur prej andej nuk kishte dalë ende ish kryeministri Sali Berisha.

Lideri historik i PD-së është thirrur për t’u marrë në pyetje këtë të enjte për protestën që ai kishte thirrur më 8 janar e cila degjeneroi në dhunë e kaos.

Berisha po dëshmon prej orës 11:00, ndërkohë në orën 12:00 pritej nisja e marrjes në pyetje e Flamur Nokës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat