Erdogan mbërrin në kryeministri, momenti kur kreh flokët para takimit me Ramën

Shqipëria

Erdogan mbërrin në kryeministri, momenti kur kreh flokët para takimit me Ramën

Më: 17 janar 2022 Në ora: 14:57
Erdogan

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka mbërritur në kryeministri, ku ka nisur takimin me kryeministrin Edi Rama.

Ky i fundit ka publikuar një video gjatë momentit që Erdogan ka mbërritur në ambientet e kryeministrisë dhe pasi ka takuar Ramën, për një moment ka nxjerrë krehrin duke krehur flokët.

Më pas kanë bërë një shtrëngim duarsh përpara kamerave.

Pas takimit me Ramën, sipas agjendës, ku do nënshkruhen disa marrëveshjeve, do të mbahet edhe konferenca e përbashkët për shtyp. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat