Rama publikon pamjet: Shikoni ndryshimin rrënjësor të qendrës shëndetësore së Prrenjasit

Shqipëria

Rama publikon pamjet: Shikoni ndryshimin rrënjësor të qendrës shëndetësore së Prrenjasit

Më: 19 janar 2022 Në ora: 08:59

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamje të qendrës shëndetësore të Prrenjasit e cila është rikonstruktuar.

Kjo qendër u shërben  37 mijë banorëve të kësaj zone.

“Mirëmëngjes me ndryshimin rrënjësor të qendrës shëndetësore 24 orëshe të Prrenjasit, që sot ofron shërbim mjekësor dinjitoz për 37 mijë banorë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Pamjet:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat