Pamje mahnitëse nga Puka/ Liqeni i qytetit ngrin plotësisht

Shqipëria

Pamje mahnitëse nga Puka/ Liqeni i qytetit ngrin plotësisht

Më: 24 janar 2022 Në ora: 14:26
Foto ilustrim

Termometri në qytetin e Pukës ka shënuar -9,5 gradë C këtë fillim jave.

Ndërsa liqeni ka ngrirë plotësisht.

Faqja zyrtare e bashkisë ka publikuar disa prej pamjeve të qytetit verior shqiptar, i cili ka veshur mantelin e bardhë në këto ditë janari.

Vermoshi, skaji më verior i Shqipërisë ka shënuar temperaturat minimale – 23 gradë C këtë të hënë, ndërsa vendi po përballet me temperatura të ulëta dhe ngrica.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat