Edmond Spaho ironizon Ballën: Fole në emër të Lulit, s’ia del dot pa ju!

Shqipëria

Edmond Spaho ironizon Ballën: Fole në emër të Lulit, s’ia del dot pa ju!

Më: 27 janar 2022 Në ora: 13:48
Edmond Spaho

Deputeti i PD-së Edmond Spaho, mes ironisë pohoi se kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, foli në emër të Bashës. 

Spaho tha se shqiptarët e shohin se si janë të lidhur njëri me tjetrin.

Zoti Balla bëni mirë që flisni në emër të Lulit kur nuk është në sallë. Ai ka nevojë që ta mbështesni, se pa ju s’ja del dot.

Pavarësisht ndonjë finde që bën në fund, fjalimin e kishit në emër të tij. Vazhdoni se kështu do e shohin shqiptarët se si jeni të lidhur njëri me tjetrin.”, tha Spaho.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat