Goditi mjeken në spitalin e Shijakut, arrestohet 33-vjeçari, dyshohet të jetë konsumues droge

Shqipëria

Goditi mjeken në spitalin e Shijakut, arrestohet 33-vjeçari, dyshohet të jetë konsumues droge

Më: 28 janar 2022 Në ora: 13:14
Foto ilustrim

Një mjeke në Shijak është goditur për shkak të detyrës, ndërsa shërbimet e policisë kanë ndërhyrë menjëherë duke ndaluar autorin.

Ngjarja ndodhi në ambientet e spitalit të qytetit të Shijakut, kur një 33-vjeçar, që dyshohet të jetë dhe përdorues narkotikësh ka goditur mjeken në detyrë.

Menjëherë është njoftuar policia e Shijakut që ka bërë arrestimin në flagrancë të autorit.

Ndaj të cilit është ngritur akuza e ”Goditjes për shkak të detyrës”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat