Lezhë/Makina përplaset me motorin, plagoset një person, në gjendje të rëndë shëndetësore

Shqipëria

Lezhë/Makina përplaset me motorin, plagoset një person, në gjendje të rëndë shëndetësore

Më: 28 janar 2022 Në ora: 19:39
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Shtraus" në Lezhë.

Burime për Ora News, bëjnë me dije se një motor është përplasur me një fouristradë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

I plagosuri është dërguar në spital dhe mësohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe po merret me rrethanat e aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat