Flakët shkrumbojnë një shtëpi në Bulqizë, jetonin 4 familje

Shqipëria

Flakët shkrumbojnë një shtëpi në Bulqizë, jetonin 4 familje

Më: 6 shkurt 2022 Në ora: 12:02
Foto ilustrim

Një godinë banimi është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen ‘Minatori’ të Bulqizës.

Mësohet se në objektin e djegur banonin katër familje, ndërsa bëhet e ditur se fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Flakët kanë shkrumbuar gjithçka, ndërsa nuk dihet se sa persona ishin brenda në momentin që ka rënë zjarri.

Policia ka nisur hetimet për rastin në fjalë, por ende nuk ka një pistë të shkaqeve. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat