Elbasani nis protestën, kërkohet ulja e çmimeve

Shqipëria

Elbasani nis protestën, kërkohet ulja e çmimeve

Më: 12 mars 2022 Në ora: 17:57
Foto ilustrim

Pasditen e kësaj të shtune, shumë qytetarë në Elbasan kanë nosur të protestojnë për të kërkuar uljen e çmimeve të produkteve bayë.

Protesta po mbahet në qendër të qytetit të Elbasanit dhe deri më tani nuk ka pasur ndërhzrje nga ana e policisë.

Edhe në qytete të tjera të vendit po zhvillohen protesta, për të katërtën ditë radhazi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat