Shpërthim pranë një lokali

Shqipëria

Shpërthim pranë një lokali

Më: 1 prill 2022 Në ora: 13:11
Ilustrim

Një shpërthim me lëndë plasëse ka tronditur Lezhën mesditën e sotme.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30 ditën e sotme.

Ndërsa bëhet me dije se është hedhur lëndë plasëse jashtë një lokali.

Nga shpërthimi fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale…

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat