Aksident në Fier, makina devijon rrugën dhe përplaset me shtyllën

Shqipëria

Aksident në Fier, makina devijon rrugën dhe përplaset me shtyllën

Më: 7 prill 2022 Në ora: 13:10
Foto nga aksidenti

Dy makina janë përplasur pranë Drejtorisë së Patentave në Fier.

Nga përplasja njëri prej automjeteve devijoi rrugën duke u përplasur me shtyllën e ndriçimit .

Mësohet se njëri prej automjeteve ka pasur edhe fëmijë brenda por fatmirësisht janë në gjendje të mirë shëndetësore. Nga aksidenti ka  vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Për shkak të aksidentit është krijuar trafik në këtë aks rrugor, ndërsa policia ndodhet vendngjarje për të shmangur trafikun.

Ky aks rrugor njihet për aksidente të shumta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat