Lezhë, makina përplas të miturin, dërgohet me urgjencë në spital

Shqipëria

Lezhë, makina përplas të miturin, dërgohet me urgjencë në spital

Më: 19 prill 2022 Në ora: 14:12
Foto nga vendi i ngjarjes

Një fëmijë ka mbetur i plagosur sot në mesditë në Lezhë, pasi është përplasur nga një makinë.

Aksidenti ka ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”.

I mituri është transportuar në spitalin e Lezhës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat