Humbi kontrollin e mjetit dhe ra në liqen, dalin pamjet nga aksidenti tragjik

Shqipëria

Humbi kontrollin e mjetit dhe ra në liqen, dalin pamjet nga aksidenti tragjik

Më: 19 prill 2022 Në ora: 20:47
Pamje nga aksidenti

Një aksident me vdekje ndodhi këtë të diel në Kukës ku një mjet ka humbur kontrollin dhe ka rënë në liqenin e Fierzës.

Si pasojë humbi  jetën Sul Demnushi, 55 vjeç, dhe ka shpëtuar mrekullisht i biri.

Ne kete video shihen edhe momentet e fundit para se makina te përfundonte ne liqen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Nga pamjet vihet re se makina nuk ka qene me shpejtësi dhe është ende e paqarte se si drejtuesi i mjetit humbi kontrollin e mjetit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat