Aksident në bulevardin e Vlorës, mjeti del nga rruga dhe përplaset me pemën

Shqipëria

Aksident në bulevardin e Vlorës, mjeti del nga rruga dhe përplaset me pemën

Më: 21 prill 2022 Në ora: 19:10
Foto ilustrim

Një aksident rrugor është regjistruar në bulevardin e ri Vlorë-Skelë këtë pasdite vonë.

Një automjet i cili po lëvizte me shpejtësi të lartë ka dalë nga rruga dhe është përplasuar me një pemë.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat