Aksident me vdekje në Devoll

Shqipëria

Aksident me vdekje në Devoll

Më: 23 prill 2022 Në ora: 21:00
Foto ilustrim

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme, 23 prill në fshatin Cangonj, Devoll.

Një makinë me targa greke ka përplasur një shtetas i cili ka qenë anësh rrugës.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Nuk dihet ende identiteti dhe mosha e viktimës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat