Vëllai i madh do ngrihej për syfyr, i vogli nervozohet nga alarmi – kap thikën dhe e qëllon

Shqipëria

Vëllai i madh do ngrihej për syfyr, i vogli nervozohet nga alarmi – kap thikën dhe e qëllon

Më: 28 prill 2022 Në ora: 15:19
Foto ilustrim

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me përleshjen e dy vëllezërve në Durrës ditën e djeshme.

Mësohet se 2 vëllezërit janë përplasur për shkak se njëri prej tyre kishte vënë alarmin e telefonit për tu zgjuar nga gjumi që të hante syfyrin.

Zhurma ka shqetësuar 20 vjeçarin i cili e ka qëlluar të vëllanë me thikë duke e lënë të plagosur rëndë.

Vëllezërit jetonin bashkë në një shtëpi me qira në zonën e plazhit në lagjen 13 te qytetit të Durrësit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat