Aksident në Elbasan, i riu përplas 21-vjeçaren

Shqipëria

Aksident në Elbasan, i riu përplas 21-vjeçaren

Më: 29 prill 2022 Në ora: 11:29
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje në Elbasan.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:00, në unazën e qytetit.  K. S., 25 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar A. H., 21 vjeçe, këmbësore, e cila u dërgua në Spitalin Rajonal Elbasan, për të marrë ndihmën mjekësore.

Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Policisë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat