Po lëvizte me shpejtësi, shoferi në Fier humb kontrollin e makinës dhe përfundon në kanal

Shqipëria

Po lëvizte me shpejtësi, shoferi në Fier humb kontrollin e makinës dhe përfundon në kanal

Më: 29 prill 2022 Në ora: 14:47
Foto ilustrim

Një makinë ka dalë nga rruga në Fier, e për pasojë ka përfunduar në një kanal anës rrugës.

Në aksident është përfshirë makina tip “Peugeot”, ndërsa shkak dyshohet se u bë shpejtësia e lartë më të cilën drejtuesi po lëvizte.

35-vjeçari nuk ka mundur të frenojë, duke përfunduar në kanal.

Mësohet se shoferi është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat