Makina përfshihet nga flakët në aksin Tiranë-Elbasan, nuk ka të lënduar

Shqipëria

Makina përfshihet nga flakët në aksin Tiranë-Elbasan, nuk ka të lënduar

Më: 3 maj 2022 Në ora: 13:01
Foto nga vendi i ngjarjes

Një makinë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në aksin Tiranë Elbasan.

Sic shihet nga foto e siguruara nga Top Channel, makina është djegur plotësisht.

Mësohet se makina tip Benz, ka qenë në ecje kur është përfshirë nga flakët.

Shkak i zjarrit dyshohet të jetë bërë një defekt, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat