Zhduket 34-vjeçarja/ Bashkëshorti kallëzon në polici: Ka braktisur 2 fëmijë

Shqipëria

Zhduket 34-vjeçarja/ Bashkëshorti kallëzon në polici: Ka braktisur 2 fëmijë

Më: 5 maj 2022 Në ora: 14:20
foto ilustrim

Një 34-vjeçare është larguar nga banesa e saj në fshatin Progonat, Tepelenë para 10 ditësh. 

Ka qenë bashkëshorti që ka bërë kallëzim në polici se e reja ka ikur dhe ka braktisur dhe dy fëmijët e saj.

Në një njoftim për mediat policia bën me dije se po punon për gjetjen e 34-vjeçares.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Tepelenë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër,  për shtetasen A. M., 34 vjeçe, banues në fshatin Progonat, Tepelenë, pasi ka bërë kallëzim bashkëshorti i saj, shtetasi E. M., 47 vjeç, banues në fshatin Progonat, Tepelenë, se bashkëshortja është larguar nga banesa para 10 ditësh, duke braktisur dy fëmijët e mitur. Po punohet për gjetjen e saj”, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat