Rama: Puka është bërë gati për sezonin turistik

Shqipëria

Rama: Puka është bërë gati për sezonin turistik

Më: 15 maj 2022 Në ora: 11:36
Puka

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se Puka është bërë gati për sezonin turistik.

Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facebook u ka uruar ditë të mbarë të gjithë ndjekësve të tij.

“Mirëmëngjes dhe nga Puka që tanimë e ka pjesë të punës së vitit përgatitjen për sezonin turistik, ju uroj një të diel të qetë”, ka thënë Rama.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat