Motorri përplaset me shtyllën, vdes 40 vjeçari

Shqipëria

Motorri përplaset me shtyllën, vdes 40 vjeçari

Më: 15 maj 2022 Në ora: 16:42
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shënkoll.

Një motorr ka dalë nga rruga dhe është përpalur me shtyllën. Si pasojë ka ndëruar jetë drejtuesi i mjetit.

Viktima është një 40 vjeçar,  polic në burgun e Shënkollit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat