Aksident në Dhërmi/ Betonierja përplaset me kamionin e parkuar

Shqipëria

Aksident në Dhërmi/ Betonierja përplaset me kamionin e parkuar

Më: 17 maj 2022 Në ora: 17:16
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Dhërmi ku janë përplasur dy mjete të rënda.

Në afërsi të fshatit Drimadhë, një betoniere ka goditur nga mbrapa një kamion të parkuar.

Nga raportimet mësohet se shoferi i betonieres është hedhur nga mjeti në levizje dhe ka dëmtuar këmbën.

Shoferi i identifikuar me inicialet N.A është transportuar në spitalin Rajonal të Vlorës ku po merr mjekimet e nevojshme.

Njoftimi i policisë:

Më datë 17.05.2022, në lagjen Drimadhë, fshati Dhërmi, Himarë, një betoniere me drejtues shtetasin N.A., 50 vjeç, ka goditur nga mbrapa një kamion të parkuar, ku si pasojë është dëmtuar drejtuesi i betonieres, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat