Agron Duka për presidentin e ri: Ne nuk kemi asgjë në dorë, ta provojmë por këta e kanë ndarë mendjen…

Shqipëria

Agron Duka për presidentin e ri: Ne nuk kemi asgjë në dorë, ta provojmë por këta e kanë ndarë mendjen…

Më: 18 maj 2022 Në ora: 11:19
Agron Duka për presidentin e ri: Ne nuk kemi asgjë në dorë, ta provojmë por këta e kanë ndarë mendjen…

Agron Duka: Ne e paragjykojmë procesin. S’kemi asgjë në dorë, vetëm debatin kemi në dorë. Do gjejmë 20 firma t’i sjellim, prap besoj do ta digjni, të paktën të kemi sy e faqe përballë publikut që të themi raundet e tjera bëjini vetë se s’vimë fare.

Popullit i duket sikur po bëjmë noj gjë të madhe, prandaj po them që të mos tjerrim kaq gjatë por t’i vijmë troç gjonave.

Të jep llafin Taulant Balla, por këto e kanë nda mendjen. Hajd eta provojmë njëherë.

Neve bëjmë 84 për ne nuk bëjnë, sa i bie shtatë dhe gjashtë, 8 veta i bëj dhe unë, por s’mund të shprehesh kështu. Unë mendoj se jemi përballë këtij fakti dhe të mos i lodhim njerëzit kaq shumë, duhet të gjejmë një njeri, ta çojmë dhe këto ta djegim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat