Polici ekzekutoi kolegun në komisariat/ Berisha: Vrasësi me uniformë dhe i droguar! Narkopolicia Rama-Çuçi…

Shqipëria

Polici ekzekutoi kolegun në komisariat/ Berisha: Vrasësi me uniformë dhe i droguar! Narkopolicia Rama-Çuçi…

Më: 24 maj 2022 Në ora: 20:33
Ish-kryeministri Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas publikimit të pamjeve të ekzekutimit të policit Çaush Saliasi ditën e djeshme në komisariatin nr.3 në Tiranë.

Berisha shprehet se ekzekutimi në vendin e punës nga vrasësi me uniformë është një krim horror.

Statusi i Sali Berishës

Krimi horror! Ekzekutimi policit, Çaush Saliasi ne vendin e punes, ne komisariatin Nr. 3 nga vrasesi me uniforme dhe i droguar, Ludian Zaimi!

Narkopolicia Rama-Çuçi. sb

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat