Plagoset me armë zjarri i mituri në Pukë

Shqipëria

Plagoset me armë zjarri i mituri në Pukë

Më: 26 maj 2022 Në ora: 17:04
Foto ilustrim

Një fëmijë i mitur është transportuar për në spitalin e Pukës pasi është plagosur me armë zjarri në këmbë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjegjan në të Pukës dhe dyshohet të ketë ndodhur më mënyrë aksidentale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat