Evi Kokalari del me deklaratën e papritur për 3 njerëzit më të afërt të Sali Berishës

Shqipëria

Evi Kokalari del me deklaratën e papritur për 3 njerëzit më të afërt të Sali Berishës

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 09:23
Evi Kokalari

Ditën e djeshme avokati Altin Goxhaj shpërtheu i revoltuar pas Tryezës (Shqipëria në rrezik! ç’duhet të bëjmë?!) të organizuar me ish-kryeministrin Sali Berisha. Ai ka shpërthyer në akuza kundër gazetarit Çim Peka, si dhe Drejtorit për Komunikimin, Alfred Lelën, të cilët i akuzon se i kanë censuruar fjalën.

Pas revoltimit të Goxhajt ka ardhur një reagim edhe nga aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari, e cila nuk ka lënë pa ‘thumbuar’ edhe deputetin demokrat Belind Këlliçin.

“Problem i madh kur i jep një kamonisti mikrofon dhe internet. Të flet sikur po pi raki në një vendpushim autostrade.

E mo Avokati Altini ç’të ka gjetur dhe ty!! Taksiratet i kemi nga ai i riu i FRPDse.”, shkruan Kokalari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat