Aksident në Tiranë! Përplaset një motor me betonieren

Shqipëria

Aksident në Tiranë! Përplaset një motor me betonieren

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 17:09
Foto ilustrim

Aksident në Tiranë. Një motor u përplas me një betoniere.

Ngjarja ndodhi në afërsi të TEG-ut.

E. T., 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet (betoniere) me drejtues A. H., 41 vjeç.

Si pasojë E. T. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat